Posiadamy szeroką ofertę różnych rodzajów ogrodzeń.

Kupisz u nas ogrodzenia panelowe wraz ze słupkami i elementami montażowymi, profile ocynkowane, rury ocynkowane, kątowniki ocynkowane i ceowniki.
W sprzedaży posiadamy również, siatkę leśną oraz maty zbrojeniowe.

Znajdziesz u nas również elementy niezbędne do montażu ogrodzeń, obejmy 60x40, obejmy okrągłe, ceowniki do podmurówki, klipsy, daszki.

Współpraca hurtowa - zostań stałym klientem i zdobądź wysokie rabaty RKS Systemy ogrodzeniowe prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową. Posiadamy wielu zadowolonych klientów. Chętnie podejmujemy współpracę z firmami i oferujemy korzystne rabaty na zakupy w naszym sklepie. Zaufało nam już wiele firm handlowych, wykonawców ogrodzeń.

Dlaczego warto zrobić zakupy w RKS Systemy Ogrodzeniowe?

Codziennie obsługujemy setki zamówień. Możesz mieć pewność, że z Nami towar jest zawsze na czas. Naszym atutem jest dostępność towaru na magazynie, dzięki czemu nie ponoszą Państwo kosztów związanych z przestojem produkcyjnym oraz utratą klientów. Mocno stawiamy na bezpieczeństwo przesyłek i całą sprzedażową obsługę. W jednym miejscu możesz zaopatrzyć się w potrzebne produkty. Świadczymy profesjonalne doradztwo w dopasowaniu produktu do potrzeb.


Masz pytania?

Potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się z nami!

Nasi doświadczeni handlowcy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości!

Co produkujemy?


PANELE OGRODZENIOWE
SŁUPKI OGRODZENIOWE
AKCESORIA DO OGRODZEŃ
SIATKĘ LEŚNĄ
MATY ZBROJENIOWE
ZBROJENIA ROZPROSZONE

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?


Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie.

Posiadamy lata rynkowego doświadczenia.

Nasi konsultanci pomogą wybrać najlepszą ofertę.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie.